Процес реорганізації адміністрування українського домену верхнього рівня .UA   Reforming .UA - Ukrainian Top Level Domain Name administration
 
 


Повернутись

Архив UANIC WG, 23 жовтня 2002 року

Голові Правління
Інтернет Асоціації України
пану Ольшанському О.Я.

Шановний Олександре Яковичу!

Як Вам було відомо, згідно із Протоколом Й3 від 18.06.2002 р. та Протоколом Й4 від 27.06.2002 р. - протоколів Міжвідомчої наради з питань адміністрування домену верхнього рівня .UA мережі Інтернет, прийняте спільне рішення щодо створення об'єднання "Український мережевий інформаційний центр (UANIC)" за участю держави та недержавних організацій - об'єднань учасників ринку Інтернет в Україні. В цих та інших засіданнях Міжвідомчої наради приймали участь представники Вашої шановної Асоціації, та заключний Протокол Й4 від 27.06.2002 р. затверджено представником Інтернет Асоціації України - паном Бурсуком О.Д., іншими учасниками наради та Державним Комітетом зв'язку та інформатизації України.

Із затримкою, учасник Міжвідомчої наради - Державний комітет зв'язку та інформатизації, виконав доручення Протоколів наради - погодив та визначив вповноважене підприємство, що має від імені Держкомзв'язку, підписати установчі документи об'єднання "Український мережевий інформаційний центр (UANIC)", офіційно погодив та визначив представників державних органів управління до складу Координаційної Ради.

Згідно із дорученням Протоколу Й4, Українською Національною Інтернет Асоціацією, 22 жовтня 2002 року о 16:00 у приміщенні Держкомзв'язку, за погодженням із іншими учасниками, було проведено відкритий Загальний Збір засновників об'єднання "Український мережевий інформаційний центр (UANIC)". Нажаль, зв'язатись, узгодити час і місце зборів та запросити Вас не вдалося, бо Ви були відсутні в місті, але за згодою із всіма іншими учасниками зборів, збори були визнані такими, що відбулись та одностайно прийняте рішення звернутись до Вас та запропонувати приєднатись до рішень Загальних Зборів засновників об'єднання "Український мережевий інформаційний центр (UANIC)", підписати протокол і установчі документи зазначеного об'єднання та увійти до складу Координаційної Ради, згідно із попередніми рішеннями всіх сторін Міжвідомчої наради.

За згодою із іншими учасниками, ми надсилаємо Вам цього листа, копію згадуваного Протоколу Й4 та додаємо тексти документів, що були ухвалені Загальним Збором засновників об'єднання "Український мережевий інформаційний центр (UANIC)". Текст Протоколу Й1 відкритих Загальних Зборів засновників вказаного об'єднання від 22 жовтня 2002 року готувався під час цих зборів та до нього включені данні про узгоджених членів Координаційної Ради, про яких було повідомлено збори. Оригінали документів із підписами інших засновників знаходяться у нашої асоціації. Просимо Вас у триденний термін повідомити нас, письмово або усно, про Вашу згоду підписати вказані документи та ми узгодимо із Вами зручний для Вас час та місце зустрічі. Сподіваємось на Ваше розуміння важливості та актуальності якнайшвидшого подовження процедури реєстрації об'єднання "Український мережевий інформаційний центр (UANIC)" саме за участю Вашої поважної Асоціації.

Копію цього листа ми надсилаємо також іншим учасникам Загального Збору засновників об'єднання "Український мережевий інформаційний центр (UANIC)"


З повагою,

Голова Правління Синявський К.С.


Повернутись
©UANIC WG, 2001 р. webmaster@ua-nic.net